Įmonių registravimas
Banko sąskaitų atidarymas
Migracijos paslaugos
Banko sąskaitų atidarymas

Šiuo metu vis aktualesnė ir sudėtingesnė banko sąskaitų atidarymo paslauga.  Anra LTD gali padėti Jums atidaryti banko sąskaitą Europos Sąjungos (ES) ir kitose užsienio šalyse.

 

Banko sąskaitų atidarymas Liuksemburge, Šveicarijoje, Vengrijoje, Lenkijoje, Bulgarijoje, Lietuvoje, Serbijoje ir Latvijoje. 

 

Tarpininkaujant su įvairių šalių bankais galime pasiūlyti sąskaitų atidarymą:

  • fiziniams asmenims;
  • juridiniams asmenims (lietuviškoms ir užsienio kompanijoms).

Konsultuojame apie bankų produktus, įkainius, procedūras ir reikalaujamą dokumentaciją.

 

Bendradarbiaujame su bankais, kuriuose sąskaitų atidarymas gali vykti ir distanciniu būdu (nevykstant į banko būstine). Mūsų darbuotojai nuolat atnaujina informaciją, susijusią su šia paslauga.

 

Visuose bankuose valdymas vyksta internetinės bankininkystės pagalba, aptarnavimas vyksta anglų ir/ar rusų kalbomis.

 

Multivaliutinės sąskaitos

Multivaliutinė sąskaita leidžia kaupti santaupas vienu metu skirtingomis valiutomis.

 

Infliacija ir žemos bankų palūkanos sumažina depozito, kaip pagrindinio kaupimo instrumento, patrauklumą. Tokioje situacijoje daugelis bankų siūlo multivaliutinį indėlį, leidžiantį ne tik apsaugoti santaupas nuo infliacijos, bet ir gauti reguliarų pelną.

 

Indėliai skirtingomis valiutomis apsaugo nuo žymių valiutos kurso kritimų. Nuo klasikinio depozito multivaliutinis indėlis skiriasi tuo, kad indėlininkas viena sutartimi gali kaupti skirtingas valiutas.

 

Pirminis indėlis gali būti įneštas viena valiuta, o kaupimo struktūrą (valiutų krepšelį) klientas pasirenka savo nuožiūra. Visą indėlio sutarties terminą klientas gali laisvai pervesti pinigus iš vienos valiutos į kitą, atsižvelgdamas į valiutų kurso svyravimą.

 

Valiutų proporcija klientas gali pakeisti pakankamai greitai, naudodamasis internetine bankininkyste arba atvykęs į banko biurą.

 

Tokie indėliai ypač patrauklūs klientams, gaunantiems pajamas viena valiuta, o išlaidas planuojantiems kita.

 

Mokėjimo kortelės

Mokėjimo kortelė yra elektroninė piniginė, leidžianti greitai ir saugiai atsiskaityti negrynaisiais pinigais.

 

Mūsų partneriai siūlo skirtingas mokėjimo korteles.

 

Kreditinės kortelės

„Master Card Platinum“ ir „Visa Platinum“ yra prestižinės kortelės, skirtos klientams, gaunantiems aukščiausias pajamas.

 

Bevardės kortelės

Debetinė kortelė skirta tik grynųjų lėšų paėmimui bankomate, nedidesnei sumai, negu sąskaitos likutis. Kortelė yra maksimaliai konfidenciali, todėl kad ant jos nenurodomas savininko vardas ir pavardė, taip pat nėra savininko parašo. Kaip sąskaitos valiutą galima pasirinkti eurus arba JAV dolerius.